PŘIHLAŠOVÁNÍ A ODHLAŠOVÁNÍ STRAVY

• Stravu vašich dětí přihlašujete/odhlašuje pouze on-line přes webový portál www.estrava.cz nebo v mobilní aplikaci eStrava, která je dostupná jak pro Android, tak pro IOs.
  • Dítě je automaticky přihlášeno na celý měsíc.
  • Přihlášení dítěte po jeho nepřítomnosti provádí rodiče.
  • Státní svátky, uzavření MŠ z důvodu přerušení provozu jsou odhlášeny automaticky, ostatní dny odhlašují rodiče.
  • V případě, že rodič neodhlásí stravu v době nepřítomnosti dítěte, strava nebude automaticky odhlášena, a dítěti je účtovaná od 2. neodhlášeného dne PLNÁ CENA STRAVY.

Odhlašování/přihlašování stravy dětí rodičem:

• jen v pondělí do 7:30 hod. formou SMS na telefon 725 573 991
  • další dny, tj. úterý - pátek přes estravu nejpozději do 12:00 hod. předešlý den (tzn. úterý je nutno odhlásit nejpozději v pondělí do 12:00 hod. atd.)

V případě neplánované nepřítomnosti dítěte, kdy první den nepřítomnosti je úterý až pátek, si první den nepřítomnosti zákonný zástupce vyzvedne oběd. Vyzvednutí obědu je od možné pouze v čase 11:00 - 11:15 hodin u vchodu do školní kuchyně z parkoviště pro rodiče a je určen k okamžité spotřebě. Při příchodu k vyzvednutí bude oběd nachystán do menuboxu.

Školní jídelna zodpovídá za kvalitu stravy do okamžiku výdeje. Za skladované a ohřívané jídlo nepřebírá mateřská škola zodpovědnost.

Další dny nepřítomnosti dítěte stravu odhlásí zákonný zástupce on-line nejpozději do 12:00 hodin předešlý den. Tyto další dny se již nejedná o školní stravování, v případě, že zákonný zástupce neodhlásí stravu v době nepřítomnosti dítěte, dítěti je účtována plná cena stravy.

Z důvodu krizového opatření vyhlášeného podle krizového zákona, nebo z důvodu nařízení mimořádného opatření podle zvláštního zákona, anebo z důvodu nařízení karantény podle zákona o ochraně veřejného zdraví mateřská škola jídlo do menuboxů nevydává .

Přihlašovací údaje na on-line odhlašování/přihlašování stravy přes webový portál www.estrava.cz nebo v mobilní aplikaci eStrava:

• Jídelna: 0413 MŠ Ostrava Nová Bělá
  • Kód strávníka: číslo strávníka přidělené školní jídelnou (Číslo strávníka si vyžádejte první den ve školce u paní učitelky nebo u vedoucí školní jídelny.)
  • Heslo: skládá se z 1. písmena jména, 1. písmena příjmení a kódu strávníka

(např.: Jan Novák s číslem strávníka 5 má heslo jn5)

• Přihlašovací údaje si vyžádejte první den ve školce u paní učitelky nebo u vedoucí školní jídelny.